Inchiriere pasune din proprietatea publica a comunei Craciunesti

Comuna Craciunesti, cu sediul in str. Principala, nr. 166, sat Craciunesti, com. Craciunesti, judetul Mures, organizeaza in data de 9 aprilie 2020, ora 10:00 LICITATIE PUBLICA PIN STRIGARE pentru inchirierea unei pasuni in suprafata de 11.05 ha din localitatea Cornesti, proprietate publica a comunei Craciunesti.

La licitatie poate participa orice persoana fizica sau juridica din comuna Craciunesti care indeplineste conditiile de participare din documentatia de atribuire care poata fi obtinuta prin cerere pe adresa de e-mail craciunesti@cjmures.ro.

Termenul limita pentru depunerea documentatiei si a ofertei este 9 aprilie 2020, ora 09:00.

Mai multe informatii se pot gasi la nr. de telefon 0265-332.112, persoana de contact Mosneag Denisa Loredana.